SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Bjärreds IF 90 år
Fotboll
P9 (2013)

Matcher
DECEMBER 2021
 
11
09:30
lör
09:30    
IP
GIF Nike - Bjärreds IF  -      
MARS 2022
 
06
11:15
sön
11:15    
Lomma
GIF NIKE - Bjärreds IF  -      
 
27
10:30
sön
10:30    
Plan C3
Bjärreds IF - Lunds FF  -      
27
10:30
sön
10:30    
Plan C3
Bjärreds IF - Lunds Ff  -      
APRIL 2022
 
03
09:30
sön
09:30    
Borgeby IP
Bjärreds IF - IF Lödde  -      
 
09
09:30
lör
09:30    
Borgeby IP C-plan Konstgräs 5-manna 3
Bjärreds IF vit - Furulunds IK  -      
09
10:00
lör
10:00    
Borgeby IP C-plan Konstgräs 5-manna 1
Bjärreds IF gul - Västra Ingelstad IS  -      
09
11:00
lör
11:00    
Borgeby IP C-plan Konstgräs 5-manna 3
Bjärreds IF lila - Askeröds IF  -      
09
13:00
lör
13:00    
Vanningens IP, Vellinge konstgräs 7-manna 2
Vellinge IF vit - Bjärreds IF blå  -      
10
09:30
sön
09:30    
Borgeby IP C-plan Konstgräs 5-manna 1
Bjärreds IF röd - Dösjöbro IF svart  -      
10
10:00
sön
10:00    
Borgeby IP C-plan Konstgräs 5-manna 3
Bjärreds IF grön - Husie IF vit  -      
 
16
11:00
lör
11:00    
Borgeby IP C-plan Konstgräs 5-manna 1
Bjärreds IF blå - BK Höllviken gul  -      
16
13:00
lör
13:00    
Limhamns IP 2 Konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo L1 röd - Bjärreds IF grön  -      
17
12:00
sön
12:00    
Bortamatch
Anderslövs BoIK - Bjärreds IF gul  -      
 
18
09:30
mån
09:30    
Södra Sandby IP konstgräs 5-manna 1
Södra Sandby IF - Bjärreds IF röd  -      
18
10:30
mån
10:30    
Tornvallen, Stångby konstgräs 1B
Torns IF - Bjärreds IF  -      
18
14:00
mån
14:00    
Hörby IP C-plan 5-manna
Hörby FF grå - Bjärreds IF lila  -      
23
09:00
lör
09:00    
Husiegårds IP konstgräs 5-manna
Husie IF orange - Bjärreds IF blå  -      
23
09:00
lör
09:00    
Ekevallen, Genarp
Genarps IF - Bjärreds IF  -      
23
10:00
lör
10:00    
Borgeby IP C-plan Konstgräs 5-manna 3
Bjärreds IF grön - Ariana FC  -      
23
11:00
lör
11:00    
Borgeby IP C-plan Konstgräs 5-manna 1
Bjärreds IF gul - Trelleborgs FF röd  -      
24
10:30
sön
10:30    
Hemma match
GIF Nike vit - Bjärreds IF röd  -      
24
11:00
sön
11:00    
Dalby IP 7-manna
Dalby GIF blå - Bjärreds IF lila  -      
 
30
09:30
lör
09:30    
Borgeby IP C-plan Konstgräs 5-manna 1
Bjärreds IF röd - Torns IF svart  -      
30
10:00
lör
10:00    
Borgeby IP C-plan Konstgräs 5-manna 1
Bjärreds IF lila - Kävlinge Harrie FF blå  -      
30
10:30
lör
10:30    
Borgeby IP D-plan 3
Bjärreds IF - Uppåkra IF  -      
30
11:00
lör
11:00    
Borgeby IP D-plan 5-manna 1
Bjärreds IF blå - IF Limhamn Bunkeflo B2 svart  -      
30
11:00
lör
11:00    
Borgeby IP D-plan 5-manna 2
Bjärreds IF gul - BK Höllviken blå  -      
MAJ 2022
 
01
10:00
sön
10:00    
Bara IP konstgräs 5-manna 1
Bara GoIF röd - Bjärreds IF grön  -      
 
07
14:00
lör
14:00    
Västervångs IP konstgräs 5-manna 1
FC Trelleborg blå - Bjärreds IF gul  -      
08
10:00
sön
10:00    
Borgeby IP D-plan 5-manna 2
Bjärreds IF grön - Malmö FF blå  -      
08
10:00
sön
10:00    
Husarängens IP A-plan 5-manna 2
Eslövs BK svart - Bjärreds IF lila  -      
08
10:00
sön
10:00    
Lomma IP knatteplan 1
GIF Nike - Bjärreds IF  -      
 
14
09:30
lör
09:30    
Borgeby IP D-plan 2
Bjärreds IF - Veberöds AIF  -      
14
10:00
lör
10:00    
Borgeby IP D-plan 5-manna 1
Bjärreds IF grön - BK Flagg röd  -      
14
11:00
lör
11:00    
Borgeby IP D-plan 5-manna 2
Bjärreds IF lila - Maglasäte IF gul  -      
14
11:00
lör
11:00    
Borgeby IP D-plan 5-manna 1
Bjärreds IF gul - Gislövs IF  -      
15
09:30
sön
09:30    
Borgeby IP C-plan Konstgräs 5-manna
Bjärreds IF röd - Trollenäs IF röd  -      
 
21
09:30
lör
09:30    
Limhamns IP 2 Konstgräs 7-manna 1
IF Limhamn Bunkeflo L1 svart - Bjärreds IF gul  -      
21
09:30
lör
09:30    
Klostergårdens IP plan 4A
Lunds BK - Bjärreds IF  -      
21
10:00
lör
10:00    
Höllvikens IP K2 konstgräs 5-manna 1
BK Höllviken vit - Bjärreds IF grön  -      
22
09:00
sön
09:00    
Lomma IP Knatteplan 2
GIF Nike blå - Bjärreds IF lila  -      
22
09:10
sön
09:10    
Smörlyckans IP, konstgräs 5-manna 1
Lunds FF vit - Bjärreds IF röd  -      
 
26
07:40
tor
07:40    
IP
Bjärreds IF - Bjärreds IF (BIF-cupen)  -      
26
08:00
tor
08:00    
Hemma match
Bjärreds IF BLÅ - Bjärreds IF (BIF Cupen)  -      
26
08:00
tor
08:00    
Plan D
Bjärreds IF Gul - BIF-cupen  -      
26
08:10
tor
08:10    
Hemma match
Bjärreds IF Vit - BIF cupen   -      
26
08:10
tor
08:10    
Plan F2
Bjärreds IF - BIF-cupen  -      
26
09:00
tor
09:00    
Hemma match
Bjärreds IF - BIF-cupen  -      
26
12:00
tor
12:00    
Hemma match
Bjärreds IF - BIF cupen  -      
JUNI 2022
 
04
09:30
lör
09:30    
Borgeby IP D-plan 5-manna 1
Bjärreds IF röd - Veberöds AIF svart  -      
04
10:00
lör
10:00    
Borgeby IP D-plan 5-manna 1
Bjärreds IF gul - Skanör Falsterbo IF blå  -      
04
10:00
lör
10:00    
Borgeby IP D-plan 5-manna 3
Bjärreds IF grön - BK Olympic vit  -      
05
09:30
sön
09:30    
Borgeby IP D-plan 2
Bjärreds IF - Värpinge IF  -      
05
10:00
sön
10:00    
Borgeby IP D-plan 5-manna 3
Bjärreds IF lila - Stehags AIF  -      
 
11
10:00
lör
10:00    
Snarringe IP 5-manna
Skegrie BK - Bjärreds IF gul  -      
12
09:10
sön
09:10    
Linero IP B-plan 5-manna B
Linero IF röd - Bjärreds IF röd  -      
12
09:30
sön
09:30    
Linero IP B-plan B
Linero IF - Bjärreds IF  -      
12
10:30
sön
10:30    
Flyinge IP A-plan 5-manna 1
GOF IF - Bjärreds IF lila  -      
 
19
11:00
sön
11:00    
Borgeby IP D-plan 5-manna 1
Bjärreds IF gul - Svedala IF blå  -      
AUGUSTI 2022
 
20
10:00
lör
10:00    
Bortamatch
Västra Ingestad - Bjärreds IF Lag gul  -      
20
10:00
lör
10:00    
Borgeby IP D-plan 5-manna 2
Bjärreds IF vit - Åkarps IF 1  -      
20
10:15
lör
10:15    
Rosengårds IP konstgräs 5-manna
FC Rosengård 1917 vit - Bjärreds IF grön  -      
21
08:15
sön
08:15    
Gyavallen, Stehag C-plan 5-manna
Stehag - Bjärreds IF  -      
21
09:30
sön
09:30    
Gyavallen, Stehag C-plan 5-manna
Stehags AIF - Bjärreds IF lila  -      
21
09:30
sön
09:30    
Borgeby IP D-plan 5-manna 2
Bjärreds IF röd - Åkarps IF 2  -      
 
27
10:00
lör
10:00    
Borgeby IP C-plan Konstgräs 5-manna 1
Bjärreds IF grön - Husie IF vit  -      
28
09:10
sön
09:10    
Dösjöbro IP C-plan 5-manna
Dösjöbro IF svart - Bjärreds IF röd  -      
28
09:30
sön
09:30    
Borgeby IP D-plan 5-manna 3
Bjärreds IF - Askeröds IF  -      
28
10:00
sön
10:00    
Borgeby IP D-plan 5-manna 3
Bjärreds IF lila - Askeröds IF   -      
28
10:00
sön
10:00    
Ljungvalla IP B-plan 5-manna 2
Furulunds IK gul - Bjärreds IF vit  -      
28
10:00
sön
10:00    
Borgeby IP D-plan 5-manna 2
Bjärreds IF gul - Anderslövs BoIK  -      
SEPTEMBER 2022
 
03
09:30
lör
09:30    
Borgeby IP D-plan 5-manna 1
Bjärreds IF röd - GIF Nike vit  -      
04
09:30
sön
09:30    
Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 2
Ariana FC - Bjärreds IF grön  -      
04
10:00
sön
10:00    
Borgeby IP D-plan 5-manna 1
Bjärreds IF vit - Genarps IF  -      
04
10:00
sön
10:00    
Smygehamns IP B-plan 7-manna
Östra-Torp Smygehuk FF - Bjärreds IF gul  -      
04
10:30
sön
10:30    
Romelevallen konstgräsplan 5-manna
Veberöds AIF vit - Bjärreds IF lila  -      
 
10
09:45
lör
09:45    
Tolvans IP konstgräs
IF Lödde gul - Bjärreds IF röd  -      
11
08:45
sön
08:45    
Höllvikens IP K2 konstgräs 5-manna 1
BK Höllviken blå - Bjärreds IF gul  -      
11
09:30
sön
09:30    
Borgeby IP D-plan 5-manna 2
Bjärreds IF grön - Bara GoIF röd  -      
11
10:30
sön
10:30    
Lomma IP Knatteplan 1
GIF Nike orange - Bjärreds IF vit  -      
11
11:00
sön
11:00    
Dalby IP 7-manna, väst 5-manna 1
Dalby GIF blå - Bjärreds IF lila  -      
 
17
09:30
lör
09:30    
Borgeby IP D-plan 5-manna 1
Bjärreds IF röd - Linero IF röd  -      
17
09:30
lör
09:30    
Limhamns IP 2 Konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo L1 röd - Bjärreds IF grön  -      
17
10:00
lör
10:00    
Borgeby IP D-plan 5-manna 2
Bjärreds IF vit - Linero IF vit  -      
18
10:00
sön
10:00    
Borgeby IP D-plan 5-manna 1
Bjärreds IF lila - Eslövs BK svart  -      
18
11:00
sön
11:00    
Borgeby IP D-plan 5-manna 1
Bjärreds IF gul - FC Trelleborg blå  -      
 
24
09:00
lör
09:00    
Lomma IP Knatteplan 1
GIF Nike blå - Bjärreds IF lila  -      
24
10:00
lör
10:00    
Dalhems IP A-plan 7-manna 1
BK Flagg röd - Bjärreds IF grön  -      
24
10:40
lör
10:40    
Smörlyckans IP, konstgräs 5-manna 2
Lunds FF vit - Bjärreds IF röd  -      
24
12:00
lör
12:00    
Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - Bjärreds IF vit  -      
25
10:30
sön
10:30    
Gislövs IP D-plan 5-manna 1
Gislövs IF - Bjärreds IF gul  -      
OKTOBER 2022
 
01
10:00
lör
10:00    
Borgeby IP C-plan Konstgräs 5-manna 1
Bjärreds IF vit - Staffanstorp United FC  -      
01
10:00
lör
10:00    
Borgeby IP C-plan Konstgräs 5-manna 1
Bjärreds IF röd - Staffanstorp United FC svart  -      
02
10:00
sön
10:00    
Borgeby IP C-plan Konstgräs 5-manna 1
Bjärreds IF gul - IF Limhamn Bunkeflo L1 svart  -      
02
10:00
sön
10:00    
Borgeby IP D-plan 5-manna 3
Bjärreds IF lila - GOF IF   -      
02
11:30
sön
11:30    
Borgeby IP D-plan 5-manna 1
Bjärreds IF grön - BK Höllviken vit  -      
 
08
09:30
lör
09:30    
Kombihallen, Malmö Modul B
Malmö FF blå - Bjärreds IF grön  -      
08
09:30
lör
09:30    
Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1B
Torns IF orange - Bjärreds IF vit  -      
08
10:00
lör
10:00    
Harlösa IP B-plan 5-manna 1
Harlösa IF - Bjärreds IF lila  -      
09
09:00
sön
09:00    
Södra Sandby IP konstgräs 5-manna 1
Södra Sandby IF - Bjärreds IF röd  -      
09
10:00
sön
10:00    
Möllevallen IP, Skanör B-plan 5-manna 1
Skanör Falsterbo IF blå - Bjärreds IF gul  -      
 
15
10:00
lör
10:00    
Borgeby IP D-plan 5-manna 2
Bjärreds IF vit - Uppåkra IF vit  -      
15
10:00
lör
10:00    
Borgeby IP D-plan 5-manna 3
Bjärreds IF röd - Torns IF svart  -      
15
10:00
lör
10:00    
Borgeby IP C-plan Konstgräs 5-manna 1
Bjärreds IF grön - FC Möjligheten 2  -      
16
10:00
sön
10:00    
Borgeby IP C-plan Konstgräs 5-manna 3
Bjärreds IF gul - Skegrie BK  -      
16
10:00
sön
10:00    
Borgeby IP D-plan 5-manna 2
Bjärreds IF lila - Hörby FF grå  -      
 
Stöd Bjärreds IF
Våra sponsorer 2022