Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Bjärreds IF
Fotboll
P09

Matcher
DECEMBER 2019
 
01
11:00
sön
11:00    
Vikvalla
Vikens IK - Bjärreds IF Röd  -      
 
07
10:30
lör
10:30    
Borstahusens IP
Borstahusens BK - Bjärreds IF Blå  -      
08
10:00
sön
10:00    
Hyllie IP
Hyllie IK C - Bjärreds IF P09 Blå  -      
08
11:30
sön
11:30    
Hyllie IP
Hyllie IK B - Bjärreds IF P09 Röd  -      
JANUARI 2020
 
26
10:00
sön
10:00    
Borgeby IP
Bjärreds IF P09 blå - Teckomatorps SK grön  -      
26
11:00
sön
11:00    
Borgeby IP
Bjärreds IF P09 röd - Helsingborgs IF svart  -      
FEBRUARI 2020
 
07
18:00
fre
18:00    
Marieholms idrottshall Kävlingeväg.17 Marieholm
 
MIS cupen - Bjärreds IF P09 Lag Gul   -      
08
08:15
lör
08:15    
Kävlingevägen 17, Marieholm
 
MIS Cupen - Bjärreds IF P09 Lag Blå  -      
08
12:15
lör
12:15    
Kävlingevägen 17, Marieholm
 
MIS Cupen - Bjärreds IF P09 Lag Röd  -      
09
10:30
sön
10:30    
Borgeby IP
Bjärreds IF P09 blå - Hittarps IK vit  -      
09
11:30
sön
11:30    
Borgeby IP
Bjärreds IF P09 röd - Vellinge IF  -      
MARS 2020
 
01
11:00
sön
11:00    
Bäckagårdens IP
Kvarnby IK Blå - Bjärreds IF P09 Blå  -      
01
12:30
sön
12:30    
Bäckagårdens IP
Kvarnby IK Vit - Bjärreds IF P09 Röd  -      
 
14
11:00
lör
11:00    
Borgeby IP
Bjärreds IF P09 Blå - IF Lödde Vit  -      
15
10:30
sön
10:30    
Borgeby IP
Bjärreds IF P09 Röd - Ramlösa Södra Svart  -      
 
21
08:00
lör
08:00    
Landskrona
Avslutningsdag Landora Vintercup - Bjärreds IF P09 (2 lag)  -      
21
13:50
lör
13:50    
Landskrona IP
Landora Vintercup avslutningsdag - Bjärreds IF P09 Blå  -      
 
29
09:00
sön
09:00    
Klostergårdens IP
Lunds BK 7-manna kickoff (cup) - Bjärreds IF P09 Blå  -      
29
09:00
sön
09:00    
Klostergårdens IP
Lunds BK 7-manna kickoff (cup) - Bjärreds IF P09 Röd  -      
29
09:30
sön
09:30    
Klostergårdens IP
Lunds BK 7-manna kickoff (cup) - Bjärreds IF P09 Gul  -      
29
11:30
sön
11:30    
(-) Höllviken
BK Höllviken - Bjärreds IF  -      
29
11:30
sön
11:30    
Höllviken
BK Höllviken - Bjärreds IF GUL  -      
29
13:00
sön
13:00    
Borgeby IP
Bjärreds IF - Veberöd  -      
29
13:30
sön
13:30    
Klostergårdens IP
Lunds BK 7-manna kickoff (cup) - Bjärreds IF P09 Orange  -      
APRIL 2020
 
05
11:00
sön
11:00    
Borgeby IP
Bjärreds IF - Veberöds AIF  -      
05
13:30
sön
13:30    
Klostergården IP
Bjärreds IF Blå - Lunds BK  -      
 
13
10:30
mån
10:30    
Bäckagårds IP plan 2 7-manna 1
Kvarnby IK - Bjärreds IF GRÖN  -      
18
10:00
lör
10:00    
Husarängens IP plan 2 7-manna 1
Eslövs BK röd - Bjärreds IF blå  -      
18
11:00
lör
11:00    
Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 1
Lunds FF svart - Bjärreds IF vit  -      
19
10:00
sön
10:00    
Borgeby IP B-plan 7-manna 2
Bjärreds IF röd - Kvarnby IK röd  -      
19
11:30
sön
11:30    
Borgeby IP B-plan 7-manna 2
Bjärreds IF grön - Staffanstorp United FC vit  -      
 
25
09:30
lör
09:30    
Kronetorpsvallen B-plan 7-manna
Arlövs BI vit - Bjärreds IF grön  -      
25
11:00
lör
11:00    
Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 1
Svedala IF svart - Bjärreds IF blå  -      
25
14:00
lör
14:00    
Borgeby IP C-plan Konstgräs 7-manna 1
Bjärreds IF vit - GOF IF  -      
26
10:00
sön
10:00    
Borgeby IP B-plan 7-manna 2
Bjärreds IF röd - Arlövs BI blå  -      
MAJ 2020
 
02
12:00
lör
12:00    
Borgeby IP B-plan 7-manna 2
Bjärreds IF vit - Lunds BK blå  -      
02
12:00
lör
12:00    
Borgeby IP B-plan 7-manna 2
Bjärreds IF blå - Malmö FF 2  -      
03
10:30
sön
10:30    
Pilängsplanen 7-manna 2
GIF Nike blå - Bjärreds IF röd  -      
03
16:00
sön
16:00    
Borgeby IP C-plan Konstgräs 7-manna 1
Bjärreds IF grön - Malmö IKF 2  -      
 
09
11:00
lör
11:00    
Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 2
Oxie SK vit - Bjärreds IF blå  -      
09
11:00
lör
11:00    
Dalby IP 7-manna väst
Dalby GIF vit - Bjärreds IF vit  -      
10
10:00
sön
10:00    
Borgeby IP B-plan 7-manna 2
Bjärreds IF röd - Dalby GIF blå  -      
10
11:30
sön
11:30    
Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
Uppåkra IF vit - Bjärreds IF grön  -      
 
16
13:30
lör
13:30    
Borgeby IP B-plan 7-manna 2
Bjärreds IF blå - GIF Nike röd  -      
17
11:30
sön
11:30    
Borgeby IP B-plan 7-manna 2
Bjärreds IF grön - IFK Malmö FK 2  -      
17
11:30
sön
11:30    
Linero IP A-plan 7-manna A
Linero IF röd - Bjärreds IF röd  -      
17
11:30
sön
11:30    
Borgeby IP B-plan 7-manna 2
Bjärreds IF vit - Klågerups GoIF vit  -      
 
30
11:30
lör
11:30    
Åkarps IP, konstgräs 7-manna 2
Åkarps IF 1 - Bjärreds IF blå  -      
31
10:45
sön
10:45    
Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC gul - Bjärreds IF grön  -      
31
11:30
sön
11:30    
Bortamatch
Harlösa IF - Bjärreds IF vit  -      
31
13:30
sön
13:30    
Borgeby IP B-plan 7-manna 2
Bjärreds IF röd - Staffanstorp United FC blå  -      
JUNI 2020
 
06
10:00
lör
10:00    
Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - Bjärreds IF röd  -      
06
12:00
lör
12:00    
Borgeby IP B-plan 7-manna 2
Bjärreds IF blå - FC Rosengård 1917 blå  -      
06
14:00
lör
14:00    
Borgeby IP B-plan 7-manna 2
Bjärreds IF vit - Genarps IF  -      
07
12:00
sön
12:00    
Borgeby IP F-plan 7-manna 1
Bjärreds IF grön - Kulladals FF vit  -      
 
13
11:00
lör
11:00    
Svalebo
Veberöds AIF vit - Bjärreds IF blå  -      
13
12:00
lör
12:00    
Borgeby IP B-plan 7-manna 2
Bjärreds IF röd - Åkarps IF 2  -      
14
10:00
sön
10:00    
Högalids IP, B-plan 7-manna 2
Kävlinge GoIF - Bjärreds IF vit  -      
14
13:00
sön
13:00    
Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
Lilla Torg FF grön - Bjärreds IF grön  -      
 
Våra sponsorer 2020