Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Bjärreds IF
Fotboll
P09

Matcher
DECEMBER 2018
 
02
09:10
sön
09:10    
Borgeby IP
Bjärreds IF 09 RÖD - Glumslöv  -      
02
11:00
sön
11:00    
Borgeby IP
Bjärreds IF P09 Lag 3 Blå - Helsingborg IF P09 (Landora Vintercup)  -      
 
27
14:30
tor
14:30    
Landskrona Idrottshall
 
Landoras Julcup - Bjärreds IF P09  -      
JANUARI 2019
 
19
12:00
lör
12:00    
Hedens idrottsplats
Ramlösa - Bjärreds IF  -      
 
23
17:25
ons
17:25    
Örevångs IP, Johan Pers gata 5, Glumslöv
Landora vintercup - Glumslövs FF - Bjärreds IF P09 Lag 3 Blå  -      
FEBRUARI 2019
 
02
09:30
lör
09:30    
Borgeby IP
BIF P09 Orange - Hittarps IF Vit  -      
 
09
10:00
lör
10:00    
Borgeby IP
Bjärreds IF P09 Lag 3 Blå - Landora vinterserie - Hittarps IK  -      
09
11:45
lör
11:45    
Borgeby IP, konstgräs
Bjärreds IF, P09 lag gul - Ramlösa Södra IF, P09  -      
10
09:00
sön
09:00    
Lödde
IF Lödde - Bjärreds IF P09  -      
10
10:15
sön
10:15    
Hittarp
Hittarp - Bjärreds IF  -      
MARS 2019
 
03
09:45
sön
09:45    
Borgeby IP
Bjärreds IF P09 lag orange - Trollenäs IF  -      
 
10
10:00
sön
10:00    
Lödde
IF Lödde - Bjärreds IF P09  -      
10
10:00
sön
10:00    
Lödde IP
IF Lödde - Bjärreds IF  -      
 
16
12:30
lör
12:30    
Borgeby IP
Bjärreds IF - Helsingborgs IF  -      
17
09:15
sön
09:15    
Dösjöbro IP
Dösjöbro IF, träningsmatch - Bjärreds IF  -      
 
23
07:30
lör
07:30    
Idrottsvägen 11 Landskrona
Landora Vintercup - Bjärreds IF P09 Lag Blå  -      
23
08:00
lör
08:00    
Landskrona IP
Landora Vintercup - Bjärreds IF P09 lag Blå och Röd  -      
23
08:20
lör
08:20    
Idrottsvägen 11 Landskrona
Landora Vintercup - Bjärreds IF P09 Lag Röd  -      
 
30
08:10
lör
08:10    
Linero IP, konstgräs
Linero cup: Värpinge, Marieholm, Torns - Bjärreds IF (lag BIF 2)  -      
30
08:45
lör
08:45    
Linero IP (konstgräset), Tre Högars väg 1, Lund
Linero-cupen (grupp 2) - Bjärreds IF Lag 3  -      
30
13:10
lör
13:10    
Linero IP
Linerocupen 2019 (grupp 4) - Bjärreds IF P09 Lag 1  -      
APRIL 2019
 
13
09:30
lör
09:30    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF röd - Bjärreds IF orange  -      
13
10:00
lör
10:00    
Borgeby IP, Konstgräs 7-manna 1
Bjärreds IF blå - Staffanstorp United FC svart  -      
14
10:00
sön
10:00    
Borgeby IP, Konstgräs 7-manna 1
Bjärreds IF gul - Klågerups GoIF  -      
14
10:45
sön
10:45    
Kronetorpsvallen C-plan 7-manna 1
Arlövs BI blå - Bjärreds IF röd  -      
 
22
13:30
mån
13:30    
Borgeby IP B-plan 7-manna 1
Bjärreds IF orange - Uppåkra IF svart  -      
22
15:00
mån
15:00    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF vit - Bjärreds IF blå  -      
22
17:45
mån
17:45    
Aggarpsvallen, konstgräs 1 5-manna 2
Svedala IF svart - Bjärreds IF gul  -      
26
19:00
fre
19:00    
Kirsebergs IP
Malmö City - Bjärreds IF lag Gul  -      
27
10:00
lör
10:00    
Borgeby IP B-plan 7-manna 1
Bjärreds IF Röd - IF Limhamn Bunkeflo B2  -      
28
09:30
sön
09:30    
Borgeby IP B-plan 7-manna 1
Bjärreds IF orange - Kävlinge GoIF 2  -      
28
13:00
sön
13:00    
Borgeby IP, F-plan 7-manna 1
Bjärreds IF blå - Torns IF svart  -      
MAJ 2019
 
04
08:50
lör
08:50    
Borgeby IP B-plan 7-manna 1
Bjärreds IF gul - Staffanstorp United FC blå  -      
04
13:45
lör
13:45    
Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 2
Lunds BOIS - Bjärreds IF orange  -      
05
09:00
sön
09:00    
Pilängsplanen 7-manna 1
GIF Nike blå - Bjärreds IF röd  -      
05
11:45
sön
11:45    
Linero IP A-plan 7-manna A
Linero IF vit - Bjärreds IF blå  -      
 
11
10:30
lör
10:30    
Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 2
Lunds FF vit - Bjärreds IF gul  -      
11
12:00
lör
12:00    
Borgeby IP B-plan 7-manna 1
Bjärreds IF orange - FC Bellevue 2  -      
12
10:00
sön
10:00    
Borgeby IP, F-plan 9-manna
Bjärreds IF blå - Dalby GIF blå  -      
12
10:00
sön
10:00    
Borgeby IP, F-plan 9-manna
Bjärreds IF röd - Lilla Torg FF gul  -      
 
14
18:30
tis
18:30    
Ljungvalla IP B-plan 7-manna 1
Furulunds IK gul - Bjärreds IF blå  -      
16
17:30
tor
17:30    
Borgeby IP
Bjärreds IF P-09 - Bjärreds IF P-08  -      
18
10:00
lör
10:00    
Flyinge IP A-plan 7-manna 1
GOF IF - Bjärreds IF orange  -      
18
11:00
lör
11:00    
Dalhems IP A-plan 7-manna 1
BK Flagg - Bjärreds IF röd  -      
18
11:15
lör
11:15    
Borgeby IP B-plan 7-manna 1
Bjärreds IF gul - Genarps IF röd  -      
 
23
18:15
tor
18:15    
Högalid IP, Kävliinge
Bjärreds IF - Harrie FF  -      
25
11:00
lör
11:00    
Borgeby IP, F-plan 9-manna
Bjärreds IF orange - Harlösa IF  -      
25
11:00
lör
11:00    
Borgeby IP, F-plan 9-manna
Bjärreds IF röd - Linero IF röd  -      
26
10:00
sön
10:00    
Borgeby IP B-plan 7-manna 1
Bjärreds IF blå - Uppåkra IF grön  -      
26
10:00
sön
10:00    
Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
Åkarps IF 2 - Bjärreds IF gul  -      
 
31
07:30
fre
07:30    
Borgeby IP
 
BIF-cupen (lag gul) - VMA, Viken, Fortuna, Dösjöbro, Lödde  -      
31
08:00
fre
08:00    
Borgeby IP
 
Bjärreds IF - BIF-cupen 2019 - Spelschema kommer senare  -      
31
08:10
fre
08:10    
Borgeby IP
 
Bjärreds IF P09 Röd - BIF Cupen  -      
JUNI 2019
 
08
10:00
lör
10:00    
Ekevallen, Genarp B-plan
Genarps IF svart - Bjärreds IF orange  -      
08
10:00
lör
10:00    
Borgeby IP, F-plan 9-manna
Bjärreds IF blå - Lunds BK gul  -      
08
14:00
lör
14:00    
Dalby IP 7-manna öst
Dalby GIF vit - Bjärreds IF röd  -      
09
10:00
sön
10:00    
Borgeby IP B-plan 7-manna 1
Bjärreds IF gul - FC Bellevue 3  -      
 
15
10:00
lör
10:00    
Borgeby IP B-plan 7-manna 1
Bjärreds IF orange - Löberöds IF  -      
15
10:00
lör
10:00    
Kronetorpsvallen C-plan 7-manna 1
Arlövs BI vit - Bjärreds IF gul  -      
15
10:00
lör
10:00    
Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 1
Lunds FF grön - Bjärreds IF blå  -      
16
10:00
sön
10:00    
Borgeby IP B-plan 7-manna 1
Bjärreds IF röd - Staffanstorp United FC lila  -      
 
Våra sponsorer 2019