SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Bjärreds IF
Fotboll
P 9 (2015)

Matcher
DECEMBER 2023
 
15
16:20
fre
16:20    
(-) Kunskapsporten
Bk Höllviken o Kulladals FF - Bjärreds IF  -      
 
27
14:30
ons
14:30    
(-) Baltiska hallen
 
- Bjärreds IF  -      
28
14:10
tor
14:10    
(-) Baltiska träningshallen
 
- Bjärreds IF  -      
JANUARI 2024
 
13
08:00
lör
08:00    
Kunskapsporten Bunkeflo
 
- Bjärreds IF  -      
13
09:00
lör
09:00    
Kunskapsporten
Bk Höllviken - Bjärreds IF (svart)  -      
13
09:20
lör
09:20    
Kunskapsporten
BK Höllviken - Bjärreds IF (Vit)  -      
13
12:40
lör
12:40    
Kunskasporten
Bk Höllviken - Bjärreds IF (röd)  -      
13
13:40
lör
13:40    
Kunskapsporten
BK Höllviken - Bjärreds IF (orange)  -      
FEBRUARI 2024
 
10
14:45
lör
14:45    
Borgeby IP
Bjärreds IF - Lilla torg FF  -      
10
14:45
lör
14:45    
Borgeby IP
Bjärreds IF - Lilla torg FF  -      
10
14:45
lör
14:45    
Borgeby IP
Bjärreds IF - Lilla torg FF  -      
MARS 2024
 
03
09:00
sön
09:00    
Bortamatch
Dösjöbro - Bjärreds IF  -      
03
10:00
sön
10:00    
Bortamatch
 
Dösjöbro IF - Bjärreds IF 1. P9 (2015)  -      
03
10:00
sön
10:00    
Bortamatch
 
Bjärreds IF 1. P9 (2015) - Dösjöbro IF  -      
03
10:00
sön
10:00    
Bortamatch
 
Dösjöbro IF - Bjärreds IF 1. P9 (2015)  -      
 
09
12:30
lör
12:30    
Borgeby IP
Bjärreds IF - Värpinge  -      
09
12:30
lör
12:30    
Borgeby IP
Bjärreds IF - Värpinge  -      
09
12:30
lör
12:30    
Borgeby IP
Bjärreds IF - Värpinge  -      
09
12:30
lör
12:30    
IP
Bjärreds IF - Värpinge IF  -      
 
16
10:30
lör
10:30    
IP
Bjärreds IF - Eskilsminne DIF  -      
16
10:30
lör
10:30    
IP
Bjärreds IF - Eskilsminne  -      
16
10:30
lör
10:30    
IP
Bjärreds IF - Eskilsminne  -      
16
10:30
lör
10:30    
IP
Bjärreds IF - Eskilsminne  -      
16
10:30
lör
10:30    
IP
Bjärreds IF - Eskilsminne  -      
 
23
09:30
lör
09:30    
Borgeby IP
Bjärreds IF - Vellinge  -      
23
09:30
lör
09:30    
Borgeby IP
Bjärreds IF - Vellinge  -      
23
09:30
lör
09:30    
Borgeby IP
Bjärreds IF - Vellinge  -      
23
09:30
lör
09:30    
Borgeby IP
Bjärreds IF - Vellinge  -      
23
09:30
lör
09:30    
IP
Bjärreds IF - Vellinge  -      
24
10:00
sön
10:00    
Lomma ip
Gif Nike - Bjärreds IF  -      
APRIL 2024
 
07
09:25
sön
09:25    
Linero IP
Linero IF - Bjärreds IF 1  -      
07
09:30
sön
09:30    
Linero IP
Linero IF - Bjärreds IF 2  -      
07
10:40
sön
10:40    
Linero IP
Linero IF - Bjärreds IF 3  -      
07
10:40
sön
10:40    
Linero IP
Linero IF - Bjärreds IF 4  -      
 
13
09:30
lör
09:30    
Staffansvallen Plan 4, konstgräs
Staffanstorp United FC blå - Bjärreds IF vit  -      
13
09:30
lör
09:30    
Staffansvallen Plan 4, konstgräs
Staffanstorp United FC lila - Bjärreds IF grön  -      
14
09:30
sön
09:30    
Borgeby IP D-plan 5-manna 2
Bjärreds IF röd - Lunds FF grön  -      
14
09:30
sön
09:30    
Borgeby IP D-plan 5-manna 1
Bjärreds IF blå - Höörs IS vit  -      
14
11:30
sön
11:30    
Tolvans IP konstgräs
IF Lödde gul - Bjärreds IF gul  -      
 
20
09:30
lör
09:30    
Borgeby IP D-plan 5-manna 1
Bjärreds IF gul - Höörs IS blå  -      
20
09:30
lör
09:30    
Högalids IP C-plan 5-manna 1
Kävlinge Harrie FF röd - Bjärreds IF blå  -      
20
10:00
lör
10:00    
Lomma IP Knatteplan 2
GIF Nike grön - Bjärreds IF röd  -      
21
09:30
sön
09:30    
Borgeby IP C-plan Konstgräs 5-manna 1
Bjärreds IF vit - Genarps IF vit  -      
21
09:30
sön
09:30    
Borgeby IP C-plan Konstgräs 5-manna 1
Bjärreds IF grön - Klågerups GoIF  -      
 
27
09:00
lör
09:00    
Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1A
Torns IF orange - Bjärreds IF röd  -      
27
09:30
lör
09:30    
Sjöbo IP Gumparp C-plan 5-manna 1
Sjöbo IF blå - Bjärreds IF gul  -      
28
08:30
sön
08:30    
Åkarps IP, konstgräs 5-manna 2
Åkarps IF 1 - Bjärreds IF grön  -      
28
09:30
sön
09:30    
Borgeby IP D-plan 5-manna 3
Bjärreds IF blå - Askeröds IF   -      
28
12:30
sön
12:30    
Linero IP B-plan 5-manna A
Linero IF röd - Bjärreds IF vit  -      
MAJ 2024
 
04
09:00
lör
09:00    
Kronetorpsvallen B-plan 5-manna 1
Arlövs BI blå - Bjärreds IF grön  -      
04
10:00
lör
10:00    
Borgeby IP D-plan 5-manna 2
Bjärreds IF röd - Uppåkra IF svart  -      
04
10:00
lör
10:00    
Borgeby IP D-plan 5-manna 1
Bjärreds IF vit - Uppåkra IF grön  -      
04
10:30
lör
10:30    
Lomma IP Knatteplan 1
GIF Nike gul - Bjärreds IF blå  -      
05
sön
00:00    
Bortamatch
- Bjärreds IF gul  -      
 
18
09:00
lör
09:00    
Lomma IP Knatteplan 2
GIF Nike röd - Bjärreds IF vit  -      
18
10:00
lör
10:00    
Borgeby IP D-plan 5-manna 2
Bjärreds IF blå - Staffanstorp United FC gul  -      
18
10:00
lör
10:00    
Borgeby IP D-plan 5-manna 1
Bjärreds IF gul - Eslövs BK röd  -      
18
13:00
lör
13:00    
Berga IP, naturgräs
Eslövs BK svart - Bjärreds IF röd  -      
19
10:00
sön
10:00    
Borgeby IP C-plan Konstgräs 5-manna 1
Bjärreds IF grön - Svedala IF vit  -      
 
25
10:00
lör
10:00    
Borgeby IP D-plan 5-manna 1
Bjärreds IF blå - Stehags AIF   -      
25
10:00
lör
10:00    
Smörlyckans IP, konstgräsplan 1, 5-manna 2
Lunds FF vit - Bjärreds IF vit  -      
25
11:00
lör
11:00    
Högalids IP C-plan 5-manna 2
Kävlinge Harrie FF blå - Bjärreds IF grön  -      
26
10:00
sön
10:00    
Borgeby IP D-plan 5-manna 1
Bjärreds IF röd - Hörby FF svart  -      
26
10:00
sön
10:00    
Hörby IP D-plan 5-manna
Hörby FF vit - Bjärreds IF gul  -      
JUNI 2024
 
01
11:30
lör
11:30    
Fågelskolans IP A-plan 5-manna 2
Värpinge IF - Bjärreds IF röd  -      
01
12:00
lör
12:00    
Borgeby IP D-plan 5-manna 1
Bjärreds IF vit - Lunds BK blå  -      
01
13:00
lör
13:00    
Hörby IP C-plan 5-manna
Hörby FF blå - Bjärreds IF blå  -      
02
10:00
sön
10:00    
Borgeby IP D-plan 5-manna 2
Bjärreds IF grön - Torns IF svart  -      
 
05
18:00
ons
18:00    
Borgeby IP C-plan Konstgräs 7-manna 3
Bjärreds IF gul - Hardeberga BK   -      
08
10:00
lör
10:00    
Borgeby IP D-plan 5-manna 1
Bjärreds IF blå - Eslövs BK randig   -      
08
12:00
lör
12:00    
Romelevallen konstgräsplan 5-manna
Veberöds AIF svart - Bjärreds IF vit  -      
09
10:00
sön
10:00    
Borgeby IP D-plan 5-manna 2
Bjärreds IF röd - Staffanstorp United FC svart  -      
09
10:00
sön
10:00    
Bara IP konstgräs 5-manna 2
Bara GoIF röd - Bjärreds IF grön  -      
09
10:00
sön
10:00    
Linero IP B-plan 5-manna B
Linero IF vit - Bjärreds IF gul  -      
 
11
18:30
tis
18:30    
Flyinge IP A-plan 5-manna 1
GOF IF blå - Bjärreds IF blå  -      
15
10:00
lör
10:00    
Borgeby IP D-plan 5-manna 2
Bjärreds IF vit - Bara GoIF svart  -      
15
10:00
lör
10:00    
Borgeby IP D-plan 5-manna 1
Bjärreds IF gul - Genarps IF blå  -      
16
10:00
sön
10:00    
Borgeby IP D-plan 5-manna 1
Bjärreds IF grön - BK Höllviken brun  -      
16
14:00
sön
14:00    
Romelevallen konstgräsplan 5-manna
Veberöds AIF blå - Bjärreds IF röd  -      
 
Stöd Bjärreds IF
Våra sponsorer 2024